Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95
Бетонна основа

1. Перше, що необхідно зробити, це вибрати місце, де буде стояти щогла, площа для установки щогли повинна бути не менше 4 м кв.
2. Викопати котлован, як показано на малюнку нижче.
  Примітка. Від висоти щогли залежить розмір фундаменту для щогли, тобто, чим вище щогла, тим більшу площу буде займати бетонна основа. Це слід враховувати при підготовці до роботи, тому кожного клієнта ми консультуємо і протягом даного етапу наші фахівці стежать за правильністю виконання робіт.3. Бетонування фундаменту щогли проходить у кілька етапів. Спочатку, на дно ями необхідно насипати шар щебеню, його шар повинен складати близько 15 см. Щебінь потрібен для того, щоб вода не затримувалася у бетонної основи і не підмивала ґрунт. Зверху, на шар щебеню, насипати піску, товщина шару повинна бути мінімум 15 см. Пісок використовується для більш якісного заземлення металевого каркаса щогли з ґрунтом. Це дуже важливий момент!4. На дно котловану встановити горизонтально основу щогли. При цьому важливо, щоб основа «визирала» з котловану на 16см.
5. Залити в котлован перший шар бетону висотою 30-40 см. Використовувати марку бетону - М400 (з класом міцності на стиснення В30). Дати відстоятися цьому шару бетону 12 годин.6. Залити бетоном решту об’єму траншеї. При цьому витримати розмір 16 см від верхнього рівня основи до рівня бетону. Використовувати марку бетону - М400 (з класом міцності на стиснення В30). Дати відстоятися бетону 30 діб.
7. За бажанням можна не заливати бетоном котлован повністю, а залишити 10 см, щоб засипати землею і засадити, приміром, травою або декоративними рослинами.
8. У випадку, якщо ґрунтові води знаходяться дуже високо, ми рекомендуємо зробити більшу основу для щогли - залити основу повністю.