Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95

                                                 Про стабілізатори Volter


Stabilizator

 

     Стабілізатор Volter - це автоматичний пристрій, який підтримує напругу 220 В (з допустимим за ГОСТом невеликим відхиленням) при великих коливаннях в мережі і захищає побутову техніку та електрообладнання від пониженої та підвищеної напруги, перенапруги і короткого замикання в мережі.

     Стабілізатори Volter розраховані на безперервний цілодобовий режим роботи в закритих приміщеннях і встановлюється стаціонарно на весь будинок (квартиру, офіс, виробниче обладнання). Підключається за допомогою клемника, в розрив фази на вводі, відразу після лічильника.

    Схема стабілізатора Volter складається з автотрансформатора, потужних симісторних ключів і контролера напруги. На передній панелі стабілізаторів Volter знаходиться індикація, яка показує рівень напруги на вході.

      Контролер вимірює напругу і автоматично включає ту обмотку автотрансформатора, яка в даний момент видає нормальну напругу. При зниженій напрузі в мережі стабілізатори Volter підвищують напругу, при підвищеній - знижують. При збільшенні напруги на вході до 270-285 В стабілізатор Volter «йде в захист», тобто відключає навантаження від мережі. При цьому починає блимати захисний світлодіод. При  нормалізації напруги стабілізатори Volter включаються автоматично через 7 секунд.

     На верхній панелі - перемикач «Стабілізація-Транзит». Він служить для вибору режиму роботи. Режим «Транзит» необхідний тимчасово при несправності стабілізатора і відсутності необхідності стабілізації напруги. У режимі «Транзит» на вихід подається нестабілізована вхідна напруга, але забезпечується захист від перенапруги з відключенням автоматичного вимикача. Перемикання в «Транзит» і назад виконується при вимкненому автоматичному вимикачі.

     Замість світлодіодної індикації може застосовуватися рідкокристалічний дисплей, який крім вхідної напруги показує вихідну напругу і силу струму.

     Стабілізатори Volter ступеневої типу. Це означає, що при роботі стабілізатора зі зміною вхідної напруги вихідна напруга змінюється ступінчасто, що візуально трохи помітно по лампах освітлення, але ніяк не відбивається на роботі іншої техніки.

     Стабілізатори Volter підбираються за трьома основними параметрами - це потужність, діапазон вхідної і точність вихідної напруги.

     Вхідну напругу можна визначити за допомогою вольтметра, зробивши кілька вимірів в різний час доби.
Для правильного вибору моделі стабілізатора Volter необхідно визначити суму потужностей всіх електроспоживачів, які можуть працювати одночасно і розділити її на мінімально заміряну напругу в мережі. За вирахуваною силою струму вибираємо найближчий у модельному ряду більший за потужністю стабілізатор. Необхідно також враховувати, що електродвигуни, компресори, насоси в момент запуску потребують потужності, в 3-4 рази перевищує номінальну. І бажано мати запас по потужності, приблизно двадцять відсотків.     Також можна підібрати стабілізатори Volter відповідно до номіналу ввідного автоматичного вимикача.

НОВИНКА!
Торгова марка «VOLTER»  представляє нову серію стабілізаторів розширеного діапазону "ПТР». Дана серія зацікавить, у першу чергу, власників будинків, квартир, де напруга може сильно змінюватися в широкому діапазоні. Час йде вперед, і в кожного в будинку з'являється все більше техніки, що споживає електрику.

  У результаті - постійне збільшення споживаної потужності і збільшення кількості будинків на одній лінії, що може призвести до екстремальних перепадів напруги в мережі. До того ж ні для кого не секрет, що більшість трансформаторів і ліній передач вже порядком застаріли. Дана проблема і стала визначальною при створенні цієї серії стабілізаторів, тому що одного утримання напруги по нижньому або по верхньому краю достатньо, щоб побутова техніка прийшла в непридатність. А цього допускати, звичайно ж, не захоче жоден господар.

     Тому представлена лінійка стабілізаторів Volter, поповнилася серією «ПТР», що позначає розширений діапазон вхідних напруг. Стабілізатори Volter серії «ПТР" дозволяють забезпечити високу швидкодію у всьому діапазоні від 85 В до 290 В.

При цьому максимальне відхилення напруги по виходу не перевищує +6,5 / -8,5% від 220В, а захисне спрацьовування відбувається при 300В по входу. На сьогоднішній день стабілізатори з подібними технічними характеристиками на ринках СНД не мають аналогів.
Серійного виробництва стабілізаторів такого діапазону український ринок ще не бачив, хоча потребував  в ньому давно! Подбайте про комфорт у вашому домі заздалегідь!

Досвід показав, що підбір моделі повинен робити кваліфікований спеціаліст.