Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95
Питання  - відповіді  по розділу сонячні батареї, сонячні електростанції,  фотоелектричні модулі
 
Що таке сонячна панель (фотоелектричний модуль)?
Сонячна панель - прилад  для перетворення енергії сонячного світла в електрику.


Чи можливо використати сонячні панелі для дома, дачі, котеджа?
Так, навіть встановивши 3-4  сонячні панелі та деяке допоміжне обладнання  ви  зможете забезпечити енергією мінімальну кількість побутових приладів.
 
Як підібрати сонячну систему по  денному споживанню будинку  в  кВт-год?
Треба провести аналіз споживання різними приладами електроенергії на протязі доби, визначити сумарну потужність одночасно працюючих приладів, витрати електроенергії ввечері та на протязі дня.
Потім ми готуємо комерційну пропозицію - варіанти реалізації сонячної енергосистеми.
 
 Як визначити яка сонячна електростанція - по складу - потрібна для ваших потреб?
Визначити витрати електроенергії, які припадають на годину, добу, місяць в кВт-год, пікові навантаження та номінальні.  По цих даних визначають - скільки сонячних модулів вироблять потрібну кількість електроенергії. По кількості сонячних модулів підбирають додаткове обладнання.
 Враховуючи модульний принцип нарощування потужностей - приступають до реалізації проекту.

Чи можливо початкову сонячну енергосистему резервного типу  з кількома фотоелектричними модулями  пізніше наростити до автономної?
Так, можливо. Кількість фотоелектричних модулів залежить від потреб та можливостей замовника. Підбираються контролери заряду і інвертори,  а також додаткове обладнання продуктивної роботи комплексу.

Який  догляд потрібен  за сонячною енергосистемою?
Як такого догляду за СЕС не потребує. Періодично, раз на півроку,  сонячні модулі
протираються від накопичених природним шляхом бруду чи пилу.

Як довго працюють сонячні енергосистеми?
На фотоелектричні модулі (сонячні панелі) виробники дають 10-12 років на забезпечувану потужність більш ніж 90%, та 25-30 років на забезпечувану потужність більш ніж 80%. А взагалі -  фотоелектричні модулі продуктивно працюють 50 і більше років. Інші елементи системи мають заводські гарантії на окремі типи обладнання.

Де краще встановлювати  сонячні енергосистеми?
Сонячні батареї часто  встановлюються на даху або на опорні конструкції. Кут нахилу та орієнтація фотомодулів для максимальної продуктивності залежить від координат місця встановлення. При установці сонячних панелей оптимальним рахується кут нахилу, який дорівнює  широті місцевості, де розташований  об'єкт. Наприклад, Київ перебуває на 50 градусі північної широти. Тоді оптимальним для літа кутом нахилу сонячних панелей рахується 40 градусів, для зими - 60 градусів (+ або - 10 градусів від широти).

Середній показник - 50градусів.

Скільки коштують монтажні роботи сонячної енергосистеми?
В середньому 10-20% від вартості СЕС. Роботи можуть виконуватися або  нашою фірмою, або Ви самі можете найняти  ліцензовану монтажну бригаду.

Які терміни окупності сонячних енергосистем?
Термін окупності залежить від багатьох факторів, залежить від типу, потужності, призначення сонячної енергосистеми. Коливається від 4-5років до десятка років.Якщо у Вас з'являться нові запитання  звертайтеся до наших спеціалістів за тел.0352-52-34-95 та на e-mail: siriuswind@ukr.net