Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95

В комплекс робіт закладені наступні послуги:

Консультаційні послуги

- Прийом та аналіз замовлення
Визначення мети клієнта й місця розташування об'єкта. У залежності від цілей і бажань Замовника здійснюється вибір системи, враховуючи потреби та технічні можливості. Після створення загальної картини ми приступаємо до детального збору даних по об'єкту для подальшого проектування системи.
 

- Збір даних
Високий рівень поінформованості є найбільш важливою частиною цього етапу для подальшого проектування системи. На цьому етапі необхідна тісна співпраця з Замовником, тому що ми прагнемо запропонувати Замовнику найбільш оптимальне рішення при найменших витратах. Для цього необхідно отримати як можна більше інформації про об'єкт, щоб отримати максимально якісний результат на виході. Зібрані дані з врахованими побажаннями Замовника направляються  для подальшого проектування системи.
Виконується аналіз існуючих умов для встановлення сонячних батарей (фотомодулів) - на дах, опорні конструкції. Визначається кут нахилу для  накращого розташування сонячних панелей.
- для невеликих об'єктів підбирається оптимальний комплект для задоволення потреб енергоспоживачів, поставка обладнання та монтаж, або шеф-монтаж обладнання.

- Проектні роботи для великих об'єктів
На основі обраної системи здійснюється підбір комплектуючих електрообладнання відповідно до енергоємності об'єкта, величини і тривалості пікового навантаження. Проводиться вибір місця для встановлення опорних конструкцій і додаткового обладнання.
Для потужних,  об'єктів, особливо тих, що впроваджуються для промислового енерговиробництва і передавання виробленної електроенергії в мережу, проводиться весь комплекс міроприємств від проекта до узгодження з місцевими енергомережами згідно загальнодержавних норм та стандартів.

Монтажні роботи

- Всі необхідні консультації та навчання відповідальних осіб Замовника (виконроб, електрик, власник, робітники і т.д.)
- Монтаж сонячних панелей, інверторів та АКБ при умові самостійного чи комплексного використання фотомодулів;
- Монтаж щогли на заздалегідь підготовлену бетонну основу;
- Збирання та монтаж вітрової електростанції, під'єднання кабелю, комутаційні роботи,
- Встановлення та з'єднання акумуляторних батарей;
- Установка інвертора і з'єднання інвертора з шафою акумуляторних батарей;
- З'єднання з інвертором заздалегідь підготовленого входу міської мережі;
- Виведення з інвертора вихідної напруги в електротехнічну шафу Замовника;
- Тестування і налагодження роботи контролера та системи в цілому

Гарантійне обслуговування - 1 рік

Післягарантійне обслуговування - згідно договору

Виїзд фахівця   за викликом Замовника