Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95

 СИСТЕМИ АВТОНОМНОГО ТА РЕЗЕРВНОГО ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ
      З досліджень, проведених ведучими вітчизняними науковцями, Україна по рівню наявності  відновлювальних енергетичних ресурсів займає вигідне географічне положення. Вітровий та сонячний потенціал рахується достатнім та економічно вигідним для впровадження.
       Споживання енергії, а разом з ним і її вартість збільшуються у всьому світі, і наша країна тут не виняток. Ось чому постійно зростає інтерес до нетрадиційних, екологічно чистих джерел енергії - вітру, сонця, тепла землі. Стан електричних мереж, підстанцій, трансформаторів стає критичним, а  державні програми по фінансуванню реконструкції та оновлення мереж мізерні. Відключення, перепади напруги та й просто величезна вартість робіт по проведенню мережі до нових об'єктів стають серйозними проблемами.  А ми вже давно звикли жити в освітлених будинках, дивитися телевізор, користуватися холодильником, комп'ютером і іншими побутовими приладами, тому навіть короткочасне відключення електроенергії сприймаємо як маленьку, але все ж справжню катастрофу.
 
   Системи енергопостачання на базі сонячних батарей чи вітрогенераторів ( або гібридні системи) можуть бути:
резервними -  забезпечувати безперебійне  та стабільне по якості енергопостачання будинку чи комерційного об'єкту у випадках перепадів напруги чи перебоях в  подачі енергії від загальної мережі.
автономними - забезпечувати енергопостачання  віддаленого будинку чи ферми.
   Досвід використання таких систем як у світі, так уже і у нас в Україні, доказав їх ефективність та надійність.

 Все частіше сонячні чи вітро-сонячні системи використовують для того, щоб скоротити витрати на електроенергію. Навіть невеликої потужності, в кілька сонячних фотомодулів, система  дозволить не перевищувати межу в 800кВт-годин,  - тариф за електроенергію при кількості більше цієї межі зростає в кілька разів.  Система для економії електроенергії дозволить не тільки мати  загальну  кількість електроенергії вищу від 800кВт-год, а  і платити за використану енергію за зниженим тарифом.

 Впровадження сонячних  (вітрових чи вітро-сонячних) електростанцій великої потужності  50, 75, 100 кВт, чи більшої - дозволить оформити генеруючі потужності через ДП Енергоринок та отримувати прибуток від проданої в загальну мережу  за "зеленим" тарифом електроенергії.

   Підібрати обладнання під конкретну задачу допоможуть наші спеціалісти. 

Наприклад. Для будинку необхідно правильно підрахувати середній "енергетичний кошик" мешканців.   Мінімальні потреби до яких, щонайменше в літній період, цілком можна зарахувати і власників дачних котеджів, становлять приблизно 115 кіловат-годин електроенергії на місяць. Ця цифра складається з вимог забезпечення освітлення, радіо, телебачення, побутового холодильника, електробритви, кип'ятильника, дрібного електроінструменту, комп'ютера, городнього насосу, праски. Останнім часом з'явилося  ще багато побутової техніки, що працює від вбудованих акумуляторів, які необхідно періодично заряджати: ліхтарики, мобільні телефони, електроінструмент та ін.  

Енергію для цих і потужніших навантажень в оселю принесе альтернативна енергетика.

Як впровадити  сонячну енергосистему?    Як встановити вітряк? 

 

Ветросолнечный комплекс WIND10


      Ми пропонуємо рішення питань гарантованого енергозабезпечення на базі  обладнання та устаткування від ведучого вітчизняного виробника вітроагрегатів  компанії  WіndElectric (м.Київ). Компанія WindElectric сьогодні - це сучасне інноваційно-виробниче підприємство з власною виробничою базою, інженерним центром, лабораторіями, власним аеродинамічним полігоном для тестування ВЕС, центральним офісом в м. Києві, з широкою мережею дилерів і постачальників в різних країнах ближнього і далекого зарубіжжя. WindElectric має значний досвід впровадження вітроагрегатів  на теренах України.
    Такі вітростанції з успіхом доповнюються сонячними фотоелектричними модулями для збільшення загального виробітку електроенергії.
     Сонячні фотоелектричні станції працюють і як самостійні енергосистеми.

В умовах перспективи збільшення тарифів на електроенергію та газ  та нестабільності економічної ситуації в країні впровадження альтернативних джерел   енергії стає все більш актуальним.

ЧОМУ МИ ПРОПОНУЄМО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЦІ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ?

 

•    Вони забезпечать  Вашу енергетичну незалежність.

•    Забудьте про зростаючі  тарифи та відключення електропостачання!

•    Більше не буде перепадів напруги!

•    Це - можливість забезпечити свої потреби в енергії  у віддалених місцях при відсутності загальної мережі!

•    Це - простота в обслуговування та експлуатації!

•    Ніякого оподаткування та необхідності погоджень при використанні ВЕС  та сонячних систем!

•    Можливість  поступового нарощування потужностей!

•    Великий строк експлуатації - до 20 років!

•    Багатофункційність - можливість використовувати  для енергопостачання, освітлення, підготування гарячої води чи опалення!

•     Вітрогенератор (якщо ще в комплекті з сонячними панелями) -  при правильному розрахунку  дає  повну енергетичну незалежність оселі або бізнесу!  

•    ВЕС може  бути  системою для резервного  енергозабезпечення.

•     Це  престижні  капіталовкладення та інвестиції. Вітрогенератори і сонячні батареї це також можливість  зберегти  і  примножити свої кошти.  По суті справи ви отримуєте в своє розпорядження електростанцію з можливістю продавати енергію в мережу за  «зеленим» тарифом.

•    Використання вітчизняного обладнання дає значну економію Ваших коштів та гарантує надійне обслуговування!


      Ми можемо запропонувати Вам альтернативні рішення в питаннях енергозабезпечення  з використанням енергії  вітру та сонця. Шляхом  оптимального підбору системи – вітрова електростанція (сонячна фотоелектрична станція) + акумуляторні  батареї + інвертор  - можна  забезпечити себе  абсолютно повністю  електричною  енергією на 365 днів протягом року.

         Вітрові електростанції малої потужності (2-16кВт) серії WIND дешеві і прості в монтажі, експлуатації та ремонті, екологічні, не вимагають при роботі практично ніякого обслуговування, періодичного підлаштування та ін. Пара вітродвигун-генератор конструктивно  обходиться без редуктора, що ще більше спрощує і здешевлює конструкцію, підвищує її надійність. Такий комплексний набір найважливіших властивостей не має жоден інший клас нетрадиційних енергетичних установок. Вітроустановки  малої потужності серії WIND можуть забезпечити енергопостачання невеликих енергоспоживачів у регіонах із середньою швидкістю вітру всього 3-5 м/с. Фактично володар ВЕС набуває майже повну незалежність як від традиційних виробників енергії, так і від природних явищ. У порівнянні з Європою і США вітроустановок в нашій країні випускається набагато менше. Можливо, тут має значення недостатня інформованість потенційних Замовників або доступність дешевого палива для виробників, що призводить до низької ціни за електрику, однак виробники вітрових генераторів в країні є, і їх продукція за якістю не поступається закордонній, а за вартістю - вітрогенератори та комплектуючі ВЕС значно дешевші!!!

      Якщо у споживачів  потріби в електроенергії збільшуються, то не потрібно встановлення більш потужних вітроагрегатів. Достатньо створити енергокомплекс, що доповнюється новими  вітрогенераторами потрібної потужності, сонячними батареями, додатковими акумуляторними батареями, інверторами потрібної потужності для забезпечення живлення  електроприладів 220В
або 380В  50 Гц. Такий комплекс має можливість забезпечити електроенергією не тільки  готель в горах, базу відпочинку, велике господарство чи заміський будинок, але навіть кілька будинків, куди загальна мережа не проведена.
    
      Загальна інформація. Перетворення енергії накопиченої акумуляторами в потрібні
для побутових приладів 220В 50Гц у складі вітрової електростанції використовуються інвертори перетворювачі струму-напруги. Залежно від моделей вони розрізняються по вхідній постійній напрузі (12V, 24V, 48V) і по потужності навантаження, яке підключається до них (від 500 Вт до 7 кВт і більше). Як правило, всі інвертори забезпечують захист від перевантаження, короткого замикання, перезаряду і повного розряду акумуляторів. Більшість інверторів має функцію автоматичного перемикання живлення побутових приладів на акумулятор і назад при «пропаданні» мережі 220V 50Гц і її «появі», а також здатністю автоматичної зарядки акумуляторів після використання їх як джерела електроенергії і можливістю автоматичного запуску бензинового або дізельного генератора, що працює в складі такої автономної установки.
   Крім того, інвертори розрізняються за формою вихідної напруги (квадратична, трапецієподібна і синусоїдальна). Для ламп розжарювання, нагрівальних приладів, телевізорів, комп'ютерів електроінструменту даний фактор значення не має. Особливий випадок - двигуни асинхронного типу (насоси, холодильники, кондиціонери та системи, що містять у своєму складі такі елементи). Ці пристрої і деякі інші пред'являють підвищені вимоги до форми живлячої їх напруги. Найбільшою популярністю користуються інвертори з формою вихідної напруги, що представляє квазісінусоїду (близька до чистої синусоїди крива або ламана лінія). У порівнянні з приладами, що видають «чистий синус» вони дешевше, легше, менші в габаритах і, в основному, задовольняють всім вимогам.
ВЕС малої потужності вигідно відрізняються від всіх інших засобів нетрадиційної енергетики, дозволяючи будувати автономну систему, тому що в її комплект входить накопичувач енергії (електричний акумулятор), простий, надійний, дешевий, тиражований сьогодні в десятках мільйонів примірниках. Саме акумулятор забезпечує багато характеристик ВЕС: є накопичувачем енергії, дозволяє витримувати великі пікові перевантаження, стабілізує вихідну напругу, полегшує розгін ВЕУ, є гарним суматором для різних джерел енергії.
    
  ВЕС не вимагають ні традиційних енергоносіїв, ні паливно-мастильних матеріалів, ні засобів їх транспортування, ні ліній електропередач. Вони прості і дешеві в експлуатації, транспортуванні, монтажі, ремонті, екологічні, не вимагають у процесі експлуатації ніякого обслуговування, періодичного підлаштування та ін. Питому вартість ВЕС можна зробити нижче одного $ за Вт енергії. 
    
 Підрахунок потужності обладнання краще довірити фахівцям, тому що це комплекс розрахунків, який включає в себе підбір мінімально необхідних потужностей вітрогенератора, (або додаткових фотомодулів), інвертора,  мінімальної кількості АКБ.

Солнечные модули             keruvannya              WIND10kW

Послуги, що надаються нашими спеціалістами:

- консультування з питань підбору та встановлення  альтернативних  джерел  енергії;
- продаж комплектуючих та обладнання джерел відновлювальної енергії;
- доставка і монтаж систем відновлювальної енергії;
- введення в експлуатацію  та обслуговування систем відновлювальної енергії.

Для оптимального по ціні та функціональному призначенню підбору обладнання рекомендуємо заповнити опитувальний лист та надіслати на нашу адресу: siriuswind@ukr.net, або зв'язатися з нами по телефонах 0352-52-34-95,42-72-27, 094-973-32-27.

Назад