Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95

Підключення Інтернету

Якщо Ви вже визначились щодо безпровідного інтернету, ми допоможемо підібрати оператора та необхідне обладнання.
Процес підключення до безпровідного 3g інтернету операторів "Інтертелеком" або "Peoplenet"  можна здійснити в наших салонах або в on line режимі, що значно скоротить Ваш час.
Також можливе підключення «на відстані» в будь-якому місці України де є покриття вищезгаданих операторів.

Як проходить процес підключення?

В наших салонах:
1.Визначитись з тарифними планами оператора, якого Ви обрали.
2.Підбираємо необхідне CDMA обладнання (модем,антена, аксесуари)
3.Оформлення документів (заявка, договір,акт, додаткова угода в разі акційного підключення)

Для оформлення документів Вам необхідно мати з собою копію паспорта для оператора Інтертелеком та копію ідентифікаційного коду для оператора Peoplenet. Так само ви можете підключитись на більшість тарифів на безконтрактній основі, яка не потребує наявності паспорта та індентифікаційного коду
Весь процес займе у Вас до 30 хв.

Якщо є необхідність протестувати якість сигналу в тому місці, де буде встановлено інтернет, ми надаємо тестові модеми. Якщо з деяких причин Ви не зможете самостійно протестувати рівень сигналу, то є можливість замовити нашого спеціаліста який цю роботу здійснить за Вас.
В такому випадку вартість виїзду спеціаліста в межах міста Тернополя, Чорткова та Борщова Вам обійдеться в розмірі 50 грн.
В разі виїзду за межі міста, вартість послуги становить 1,65 грн. за кожен км.

В online режимі

Оформлення заявки:

В онлайн режимі заявку можна подати за допомогою телефону (0352) 52- 34 -95, кваліфікований працівник також допоможе вам у виборі тарифу та обладнання.

Реєстрація заявки:

Реєстрація Вашої заявки займе до 60 хвилин після реєстрації через телефон.
Оформлення підключення проводиться протягом 30-60 хв. з моменту підтвердження поданої заявки клієнтом.
Після того, як з Вами зв'яжуться наші фахівці, заявка вважатиметься зареєстрованою.
Обробка заявок що поступили після 19.00, переносяться на наступний робочий день. У вихідні і святкові дні, коли салони офіційного дилера вказаних операторів не працюють, заявки не реєструються. Їх реєстрація переноситься на найближчий робочий день.

Відміна заявки:

Ви можете відмінити заявку, передзвонивши по номеру (0352) 52- 34 -95 на протязі 1 години після подання.

Оплата і передача телефонного номера і устаткування:

В обумовлений в заявці час, Вам потрібно буде відвідати нашу дилерську точку зв'язку за адресою: м. Тернопіль вул за Рудкою 15  і по пред'явленню оригінала цивільного паспорта України, підписати договір на надання телекомунікаційних послуг з ТОВ «Інтертелеком» або "Peoplenet".
На підставі підписаного договору провести оплату рахунку (підключення, абонентська плата, вартість телефону, аванс на послуги зв'язку - при придбанні акційного устаткування). Оплата здійснюється лише за готівковий розрахунок в салонах дилера або по безготівці на рахунок оператора. Після здійснення даних операцій, Ви зможете в повному об'ємі скористатися послугами зв'язку  CDMA оператора «Інтертелеком» або "Peoplenet"

Назад