Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95

Прямий міський номер


З нашою допомогою Ви швидко вирішите питання зв'язку

Переваги прямого міського номеру від оператора "Інтертелеком":

• Підключення протягом 30 хвилин – не потрібно чекати в черзі, але і не потрібно платити за терміновість установки телефону з прямим міським номером.

• Прямий міський номер у Вашому мобільному або стаціонарному телефоні – при підключенні номер прошивається прямо в телефонний апарат  і  Ви на зв'язку. Жодних дротів і отворів в стінах Вашого будинку або квартири.

• Прямий міський – завжди зі мною! - Ви можете переміщатися по всій території покриття CDMA сигналу Інтертелекому  в 20 регіонах України і при цьому залишатися на зв'язку. Не доставляйте незручностей Вашим клієнтам. Ваш офіс завжди з Вами, а значить, і Ваші клієнти завжди зможуть Вас знайти.

• Переїзджаєте!? – Переїхати простіше простого! – а от забрати з собою прямий міський номер набагато складніше, особливо якщо у вас інший оператор. З оператором "інтертелеком" все значно простіше.Заберіть  Ваш мобільний або стаціонарний телефон при переїзді в новий офіс, на нове місце роботи або в новий будинок або квартиру- і Ви знову на зв’язку!

• Запропонуйте економити Вашим партнерам, клієнтам і друзям – дзвонити на прямі міські номери – це вигідно! Спілкуйтеся усередині мережі Інтертелекому безкоштовно і необмежено за часом! Головне не забувати заряджати батарею.

• Заробляйте бонуси на вхідних дзвінках на ваш мобільний номер (привласнюється автоматично при підключенні прямого міського номера) - до 30 хвилин на мережі мобільних операторів вихідних дзвінків щомісячно, а так само 0,30 грн. за одну хвилину вхідного дзвінка. Лише Інтертелеком може Вам запропонувати використовувати два номери одночасно!  (детальніше послуга "Легкі гроші")

Назад