Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95
ПОСЛУГИ ПО ВПРОВАДЖЕННЮ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

1. Консультування
2. Проектування
3. Комплектація
4. Продаж обладнання
5. Монтаж
6. Гарантійне та сервісне обслуговування1.Консультування

До Ваших послуг безкоштовні консультації з питань впровадження екологічно чистих енергозберігаючих технологій на базі теплових насосів і сонячних колекторів для систем опалення, підігріву води, охолодження приміщень.

Ми запропонуємо Вам технології зниження втрат тепла об'єкта, здатні знизити номінальну потужність джерела тепла і скоротити експлуатаційні витрати.

Ваші питання Ви можете сформулювати, звернувшись до нас:
046003 м. Тернопіль вул. За Рудкою,15
e-mail: siriuswind@ukr.net
тел. (+38 035) 252-34-95, (+38 094) 974-32-27

2. Проектування

Наша організація допоможе Вам в створенні проекту по  внутрішній системі опалення, гарячого водопостачання.

Вибираючи в якості джерела теплопостачання теплонасосну установку, необхідно надати інформацію по ряду аспектів перед проектуванням.

* Необхідний генплан ділянки з орієнтацією по сторонах світу і площею забудови.

* Які втрати тепла об'єкта?

Для відповіді на це питання необхідна інформація: про структуру і товщину кожного шару огороджувальних конструкцій (пару з землею - пиріг підлоги нижнього поверху, зовнішні стіни, перекриття, улаштування покрівлі); матеріали, використовані  для заповнення отворів (вікна, двері, ворота гаражів); плани поверхів з експлікацією приміщень; фасади і розрізи об'єкта.

* Для яких цілей буде використовуватися теплонасосна установка: для опалення, охолодження, вентиляції, підготовки гарячої води або для частини перерахованих цілей.

* Чи передбачається використовувати існуюче джерело теплопостачання або тепловий насос повинен бути розрахований на самостійне покриття всіх втрат тепла об'єкта?

* Чи є трифазне джерело електроенергії? Більшості теплових насосів потрібно джерело 3х400 + N + PE 50Hz, пускові струми досягають 30А, максимальні фазові струми 35А.

* Чи можливо використовувати повітряний тепловий насос? Таке рішення не вимагає побудову контуру в грунті. З іншого боку, такі насоси можуть працювати при температурах зовнішнього повітря тільки від мінус 20°С і вище. Теплові насоси типу "повітря-вода" доцільно використовувати в місцях з м'яким кліматом або в комплекті з другим джерелом тепла, яке працює при температурах нижче мінус 20
°С.

* Який потенціал земельної ділянки, водойми для проектування нижнього контуру грунтового теплового насосу? Чи можливо розміщення на ділянці горизонтального колектора або вертикальних свердловин?

Отримавши відповіді на ці та ряд інших питань, ми запропонуємо Вам проектне рішення, що забезпечує реалізацію поставлених Вами цілей з використанням енергозберігаючих, екологічно чистих технологій на базі теплових насосів та сонячних колекторів.

3. Комплектація

    Яка структура інвестиції в теплонасосну установку?
Наприклад: Для теплого будинку площею 100 м2 з втратами тепла 50 Вт/м2 в якості енергозберігаючого джерела для систем опалення та підготовки гарячої води може бути застосована теплонасосна установка в складі:

Тепловий насос F1245-5 (з вбудованим водонагрівачем 160 л) - 7 078,00 євро
Трубопроводи, фітинги, з'єднувачі, арматура для обв'язки теплового насоса - 970 євро
Трубопроводи, арматура нижнього контуру - грунтового колектора - 420 євро
Всього по теплонасосній установці - 8 468,00 євро.

Для інсталяції трубопроводів нижнього контуру в землю необхідно провести земляні роботи. Вартість проведення земляних робіт  в кошторис теплонасосної установки не включена.

Якщо  Ви зробили інвестицію біля  9,5 тис. євро,- то на найближчі 20-30 років Ви будете
отримувати безкоштовно весь цей час три чверті енергії, необхідної для опалення та підготовки гарячої води.

4. Монтаж


Спеціалісти нашої фірми мають кваліфікаційні навики, пройшли сертифікацію, навчання в сервісних центрах виробників. Вони проведуть монтаж обладнання, пуско-налагоджувальні випробування, забезпечать супровід введеного в експлуатацію обладнання.

5. Гарантія.


Після запуску обладнання ми надаємо 24-х місячну гарантію від виробника на обладнання NIBE. Все введене в експлуатацію обладнання  супроводжується сервісним обслуговуванням.

Назад