Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95

 Приклади встановлення теплових насосів NIBE  в Україні

 
 
что такое тепловой насос
 
 
Котельна з тепловим насосом

 

 Тепловой насос с баком накопителем
 

Каскад ТН

 

Траншея под прокладдку трубы коллектора

 

 

Траншея под укладку коллектора

 

 
 Укладка коллектора на дно
 

 

Став поле мрнтажа коллектора

 


Досвід впровадження теплових насосів для різних об'єктів в світі

ОБІГРІВ ЦЕРКВИ
 
Обогрев церкви тепловым насосом

Проект реалізовано у Сант Андреу де ла Барка, недалеко від Барселони ( Іспанія). Це сучасна церква, побудована за проектом архітектора Oriol Florejachs. В Іспанії, як і в багатьох інших країнах, потрібно підтримувати температуру всередині церкви на належному рівні: тут часто занадто спекотно влітку і холодно в зимовий період. Тим не менше, в цьому новозбудованому храмі реалізовано рішення для забезпечення рівномірного розподілу температури круглий рік.
Тут впроваджено систему, що використовує тепло 25кВт від теплового насоса NIBE , який може використовуватися як для опалення, так і для охолодження. Тепло забирається від грунту свердловин, які зроблені в саду біля церкви, процес монтажу забрав тиждень часу.
Система використовує повітряні канали під підлогою церкви, де стоять прихожани, для циркуляції теплого або холодного повітря. Це рішення дає великий ефект від відносно невеликого насоса, оскільки нагрівання або охолодження здійснюється безпосередньо там, де стоять люди. Нагрівання чи охолодження здійснюється за допомогою радіаторів з вентиляторами, де повітря подається через системи теплих або холодних труб.
Система NIBE має дві основні переваги: Всі витрати на опалення церкви стали на 72% нижче в порівнянні з традиційною системою, а також є чіткий позитивний ефект для навколишнього середовища - так як немає процесу спалювання палива, та немає ніяких викидів вуглекислого газу.
NIBE була першою компанією в Іспанії на поставку грунтових теплових насосів. Коли церква шукала постачальника, NIBE вже завершила монтаж шістдесяти установок в країні - жодна інша компанія не мала в країні подібний рівень досвіду в цій галузі.

ОПАЛЕННЯ ГОТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ площею 2600м кв.


Обогрев гостиничного комплекса тепловыми насосами

Компанія Esrange Space Centre в Кируна на півночі Швеції інвестувала більше 100000 фунтів стерлінгів в енергетичну систему, що використовує тепло землі. Енергія глибин землі використовується для опалення всього готелю, в якому розміщуються вчені. Готель має 97 спалень, надає житло вченим та клієнтам з усього світу.
Esrange Space Centre унікальний шведський космічний центр. Це місце в північній Швеції використовується для запуску ракет і стратосферних куль, а також має наземні станції супутникового керування та зв'язку. Загальна площа, що обігрівається, - 2600 м кв.
"Це один з найбільших проектів по використанню джерел енергії землі у всій Швеції", пояснює NIBE регіональний менеджер, Інгемар Йонссон. Готель має 97 спалень, і надає житло для вчених і клієнтів зі всього світу.
Система окупить себе навіть раніше, ніж розраховували. Ціни на електроенергію неухильно зростають з тих пір як встановили систему, і вони збираються продовжувати зростання.
Економія складає близько 270 тисяч кВт-год на рік, система працює так, що щорічна економія складає близько 200 000 крон (близько 15000 фунтів стерлінгів) при ціні енергії на сьогоднішній день! Іншими словами, інвестиції повинні будуть окупитися протягом семи або восьми років - все що після цього - чистий прибуток.
П'ятнадцять свердловин, кожна з них на 170 м в глибину, були пробурені на площі 100 м на 100 м. Всі свердловини містять грунтові води на глибині п'ятнадцяти метрів, і труби не ізольовані під поверхнею землі, тому система може також використовувати теплову енергію безпосередньо під поверхнею землі.
   
Три теплових насоса по 40 кВт NIBE Fighter 1320 разом забезпечують в загальному 120 кВт. Цієї
енергії достатньо для задоволення потреб опалення усього готельного комплексу, навіть коли температура опуститися до -30 або -35 ° С.Приклад впровадження теплового насоса NIBE Fighter 1140
з бойлером для системи опалення приватного будинку

Тепловий насос NIBE Fighter 1140-12 кВт, комбінована буферна ємкість, твердопаливний котел. Площа (опалювальна) будинку 250 м.кв

Комплект тепловой насосNIBE1245и твердотопливный котел

 

Приклад встановлення теплового насосу NIBE F2025 типу "повітря-вода"  в приватному будинку

Воздушний тепловой насос           Зовнішній блок
 
 
 Внутренний блок воздушного ТН          Внутрішній комплект обладнання ТН

 


Відеоматеріали