Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95

ТЕПЛОВІ НАСОСИ

    Теплові насоси - це компактні опалювальні установки, робота яких забезпечується використанням та перетворенням тепла від зовнішніх джерел - повітря, грунту землі, води. Теплові насоси  призначені для опалення, підігріву гарячої води та охолодження приміщень.

   Такі прилади екологічно чисті та не дають шкідливих викидів в атмосферу, забезпечують від 65 до 80% економії коштів, що ідуть на опалення, гаряче водопостачання та кондиціонування приміщень. Споживаючи для роботи власного компресора 1кВт енергії тепловий насос виробляє від 3 до 7кВт теплової енергії. 

   Саме тому сьогодні все більше і більше людей вибирають системи, що базуються  на використанні теплових насосів, які є наибільш рентабельними системами з самим тривалим терміном служби з усіх нині відомих систем опалення та кондиціонування на світовому ринку. Крім того, вони завжди забезпечують підготовку гарячої води і повністю покривають потреби в ній.

   Кожного року темпи використання теплових насосів для теплопостачання зростають, в країнах Європи будівництво будинків з такими системами - звичайна практика. У всьому світі, де газ не є достатньо дешевим, теплові насоси мають найкращі перспективи та темпи по впровадженню. В Україні, де вже починають замислюватись, що в умовах безперервного росту цін на енергоносії, необхідно приймати досвід інших країн, теплові насоси починають знаходити своє застосування все частіше. Теплові насоси допомагають створити надійний комфорт як для приватних будівель так і для офісних та виробничих приміщень. Вони надійно працюють в автоматичному режимі на протязі 25-40років.

Тепловий насос схема   

    Пропонуємо до впровадження теплові насоси найвідомішого виробника теплотехніки Швеції компанії NIBE, яка гарантує якість та найкращі конструктивні та експлуатаційні характеристики своєї продукції.   В рейтингу світових брендів NIBE займає найкращі позиції по оцінці ЦІНА-ЯКІСТЬ.

  ВИДИ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

Грунтові теплонасоси NIBE 

      Це теплові насоси, які використовують грунт або грунтові води як джерело тепла.  Конструкція теплового насосу залежить від джерела забору тепла: грунтові води, або горизонтальний колектор, або глибокі свердловини. З використанням грунтового теплового насосу NIBE Ваші витрати на опалення   знизяться на 75%. Якщо застосовується грунтовий тепловий насос від NIBE, Ви маєте можливість здійснювати безкоштовне охолодження Вашого будинку.

   Детально про грунтові теплонасоси

 NibeF1145

Повітряно-водяні теплонасоси

        Перетворюють енергію зовнішнього повітря на тепло для Вашого будинку і створюють в ньому комфортну температуру. Встановлення повітряно-водяного теплового насоса NIBE приведе до скорочення енерговитрат на опалення та гаряче водопостачання на 60% в порівнянні із звичайними опалювальними системами.

     Вам необхідно вибрати повітряно-водяний тепловий насос NIBE в разі відсутності можливості укладання грунтового колектора тепла або буріння свердловини. Також такий насос може бути встановлений при доповненні до основного теплового приладу, наприклад, газового котла, при реконструкції вже існуючої системи опалення. Це в рази збільшує її ефективність.

     Детально про повітряно-водяні теплонасоси

 NibeF2025

Акумулятори та бойлери для теплових насосів

Акумулятори та бойлери різного призначення сконструйовані для ідеальної сумісної  роботи з  тепловими насосами NIBE різних модифікацій. Комплекси обладнання передбачають підключення сонячних колекторів  і електронагрівачів. Покриття внутрішніх поверхонь міддю або емаллю знижує тепловтрати і збільшує термін експлуатації.

 

   Детально про акумулятори та бойлери для теплових насосів

NibeVPA

Рейтинг геотермальних теплових насосів (Австрія)

Австрійське енергетичне агентство опублікувало 29.03.2010 на порталі topprodukte.at рейтинг понад 30 самих популярних в Європі моделей геотермальних теплових насосів.

Оцінювалися самі популярні моделі від ведучих виробників теплотехніки, при цьому основними критеріями оцінки виступала ефективність теплового насосу COP відповідно до сучасних європейських стандартів EN14511 і EN255.

Найвищі оцінки 1,2 місце зайняли: австрійський тепловий насос OCHSNER-GMSW10 plus S, та шведські теплонасоси NIBE(KNV*) - F1145-12, NIBE(KNV*) - 1140-6 та NIBE(KNV*) - 1240-10*. Причому перша пара має однакову ефективність COP = 5,1. А другу пару моделей  виробник NIBE  вже зняв з виробництва та обновив відповідно на серії 1145 та 1245.

     При цьому  теплові насоси NIBE по вартості мають конкурентоспроможні позиції порівняно з теплонасосами інших виробників.

   Жителі Австрії можуть купити дану модель за 8 069 євро, у той час як вартість теплових насосів інших марок, що також потрапили в рейтинг, сягає майже 10 000 євро. Оскільки NIBE проводить пільгову цінову політику в країнах СНД, українці мають можливість придбати, наприклад, лідера рейтингу тепловий насос NIBE F1145-12 в Україні за 7920 Євро.

 Десятка лідерів рейтингу

  Виробник Модель Ефективність
1 OCHSNER GMSW 10 plus S 5,1
2 NIBE(KNV*) 1145-12 5,1
3 NIBE(KNV*) 1140-6 5,0
4 NIBE(KNV*) 1240-10 5,0
5 HELIOTHERM HP16S18W-M-WEB 4,9
6 WATERKOTTE Ai1+5009.3 4,9
7 OCHSNER GMSW 10 plus 4,8
8 HOVAL Thermalia® 15HP 4,7
9 WEIDER SW 90 4,7
10 VIESSMANN Vitocal 300-G BW 106 4,7

  Також розглядались теплові насоси виробництва DIMPLEX, VAILLANT, IDM, OCHSNER, STIEBEL ELTRON, BOSCH, ELCO.

* Реалізуються в Австрії під місцевою торговою маркою KNV, що належить концерну NIBE AB.

    NIBE AB - європейський концерн, який спеціалізується на виробництві теплового обладнання. Технології NIBE дозволяють створювати найбільш економічні, безпечні та надійні опалювальні прилади. Виробник устаткування NIBE AB є лідером на ринку виробів для опалення в Скандинавських країнах, Польщі та Чеській Республіці. Материнська компанія NIBE Industrier AB розташована в Швеції, там же знаходиться і виробництво теплових насосів. У 2009 році продажі компанії склали 600 мільйонів євро, або, в перерахунку на теплові насоси NIBE F1145-12, що перемогли в рейтингу - сімдесят п'ять тисяч теплонасосів за роздрібною ціною.

NIBE заслужено вважають лідером теплових систем в Європі

      Найвищий рівень контролю за якістю продукції, наявність департаменту інновацій, організація мережі продажів та сервісного обслуговування в будь-якій країні, де встановлені теплові насоси NIBE - всі ці складові дозволили вийти концерну NIBE на лідируючі позиції в рейтингах європейських енергетичних агентств.

Назад