Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95
Українці можуть знизити витрати за електричне опалення - 11.11.2014 14:07

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, збільшила з 3600 до 5000 кВт·год (включно) обсяги споживання електричної енергії для населення, яке проживає в будинках (квартирах), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками. Ця категорія населення може застосовувати найнижчий тариф на електроенергію - 23,7 коп. за 1 кВт-год (з ПДВ). Така норма діє в опалювальний період з 1 жовтня по 30 квітня (включно).  

" Прийняття цього рішення сприятиме заохоченню побутових споживачів до встановлення електроопалювальних установок замість тих, що працюють з використанням природного газу, і, у разі зменшення обсягів газових ресурсів, дасть змогу забезпечити потреби споживачів в опаленні житлових приміщень. Крім цього, заміна побутовими споживачами опалювального обладнання, що працює з використанням природного газу, на електроопалювальні установки з використанням диференційованого за періодами часу обліку електроенергії зменшить щомісячні витрати на опалення приміщень.
 
Збільшення обсягів споживання електричної енергії до 5000 кВт·год (включно) рекомендоване постановою Уряду від 16 жовтня № 540 «Про стимулювання споживачів природного газу та теплової енергії до переходу на використання електричної енергії для опалення і підігріву води»."

Джерело: http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=4016

Оскільки дуже часто 3600кВт-годин в місяць є недостатнім лімітом для електроопалення будинку (квартири), перехід на більший обсяг споживання дозволить заохочувати українців до переходу на більш надійне електроопалення  та відмову від  використання проблемного газу, поставки якого цієї зими є проблемними.