Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95
Як зекономити газ? Опалення та гаряче водопостачання з найменшими витратами - 07.01.2014 18:41

Оптимальне використання сонячної енергії в поєднанні з досконалою технологією опалення та мінімальними навантаженнями на навколишнє середовище з реальною окупністю інвестицій у енергоефективне обладнання.
Продукція, що випускається фірмою Сольвіс на унікальному заводі з нульовою емісією, є патентованим унікатом, який удосконалити більше неможливо. Система Сольвіс Макс являє собою трикомпонентний агрегат, що поєднує функції нагрівача і бака - накопичувача тепла, з інтегрованою сонячною системою і можливістю використання змінних пальників на всі види палива - газ, дизельне пальне, тепловий насос.
Можливо використання гібридної схеми системи Сольвіс Макс і каміна Морітц потужністю до 10,5 кВт, який включається в систему опалення та приготування гарячої води.
З використанням сонячної енергії та ефективних енергозберігаючих технологій  є можливість економії палива і витрат до 52%. 
Таким чином змінюється підхід до вирішення питань опалення та гарячого водопостачання в міському будівництві та приватному господарстві.
Пропонуємо сучасні німецькі технології для впровадження на Україні - для модернізації вже встановлених систем газового опалення чи проектування нових сучасних систем опалення та ГВП.