Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95
Як реалізувати проекти з використанням поновлюваних джерел енергії - 05.26.2014 17:47

25.05.2014

Як реалізувати проекти з використанням поновлюваних джерел енергії та впровадити енергоефективні технології

Шановні панове!

«Підприємство «СІРІУС»» висловлює Вам свою повагу і повідомляє про наступне:

Багато хто з вас не раз замислювався над тим, як можна удосконалити технології виробництва, зменшити витрати на енергопостачання, покращити при цьому екологічні показники.

Однак не завжди були рішення, або не було достатньо коштів, щоб це реалізувати.

Зазвичай в світі для цього використовуються різноманітні інвестиційні фонди.

Такі фонди діють і в Україні. Ми раді допомогти вам впровадити в життя цікаві проекти по зменшенню енергозатрат на виробництві, в комунальному господарстві, в торгових центрах, стадіонах, спортивних аренах, готельних комплексах та ін.

 

Пропонуємо сучасні технології і обладнання:

  • для забезпечення освітлення виробничих, побутових приміщень, територій, вулиць, доріг, торговельних комплексів - світлодіодні світильники;

  • для скорочення витрат за енергоносії на підігрів гарячої води та опалення – сонячні колектори, твердопаливні котли та теплові насоси.

 

Фінансове забезпечення проектів здійснюється за рахунок використання різноманітних фінансових механізмів, серед яких Інвестиційні фонди, фонди екологічного розвитку, та інші.
Однією з програм, яка пропонується в Україні є програма кредитування енергозаощадних та екологічно чистих технологій на сприятливих умовах для проектів, що ведуть до покращення використання природних ресурсів. Чисте виробництво загалом досягається шляхом удосконалення технології,  виробничих методів та оновлення обладнання. Повернення позики прямо пов’язане із заощадженнями в результаті інвестиції. Програма передбачає надання невеликих позик українським компаніям у розмірі до 500 тис. Євро на проект під 6% річних.

Подробиці >>>>