Телефон для довідок:
(0352) 52-34-95
Геліосистеми

 
Сонячний плоский колектор СПК-F2
 
Сонячний плоский колектор СПК-F2
Ціна: 12926 грн.
Рейтинг: 9.8 (7 Голосів)   

Ваша оцінка      
 
Наявність: Під замовлення

Замовити: Тільки зареєстровані користувачі можуть робити замовлення.
 

    Короткі характеристики:


Сонячний колектор — ідеальний для сезонної роботи в умовах високої сонячної інсоляції. Високоселективний абсорбер нового покоління TiNOX (Німеччина) колектора СПК-F2 має 100% однорідне покриття по всій ширині пластини, що поглинає енергію до 95%.Сонячний колектор СПК-F2

Висока термостійкість абсорбера (до 295 °С) дозволяє геліосистемі витримувати режими стагнації без шкоди для колектора і системи. Унікальний запатентований метод зварювання мідних трубок з пластинами абсорбера імпульсним лазером забезпечує надміцне і повне з'єднання деталей. 

Високоселективний абсорбер нового покоління (TiNOX Німеччина) у колектора СПК-F2 має 100% однорідне покриття по всій ширині пластини. Цільно-листовий абсорбер зварений за допомогою лазерного зварювання, що забезпечує максимально ефективну теплопередачу і довговічність. Монтується на будь-яку поверхню. Рама виготовлена ​​з антикорозійного алюмінієвого сплаву, темного кольору. Колектори серії СПК виготовлені відповідно з високими Європейськими стандартами і відрізняються елегантним високотехнологічним дизайном. Гарантія на колектор: 10 років.


Розміри: 2000 х 1000 х 80мм
Вага: 34кГ
Площа абсорбера: 1.85м кв.
Площа апертури: 2.0м кв.

Додаткове обладнання: поперечні направляючі, продольні штанги, прижими та обжимні фітинги
набір на 1 колектор - 100 USD;
набір на 2 колектори - 130 USD;
набір на 3 колектори - 240 USD.
 
 

  Якщо ви бажаєте залишити відгук, зареєструйтесь або увійдіть під своїм логіном.